Vali Aksoy'un kurum ziyaretleri devam ediyor


22.10.2014 - 19:56

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü ve karayolları 9. Bölge müdürlüğü' nü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

DİYARBAKIR – Diyarbakır’daki devlet kurumlarına ziyaretlerin devam ettiren vali Hüseyin Aksoy, bu gün ziyaret ettiği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne ve Karayolları 9. Bölge Müdürlüklerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ziyaretinde Vali Aksoy’u İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar ve şube müdürleri karşıladı.

 

Vali Hüseyin Aksoy ve beraberindeki vali yardımcısı Kürşat Güleryüz ile birlikte ziyaret ile birlikte bir takım incelemelerde bulunan vali Aksoy, buradaki ziyaretinden sonra Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’ne geçti.

 

Karayolları 9. Bölge Müdürü Şamil Gülen tarafından karşılanan vali Hüseyin Aksoy, vali yardımcısı Mimar Sinan Batmaz ile birlikte toplantı salonunda Karayolları 9. Bölge Müdürü Şamil Gülen’ den ilde sürdürdükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Vali Aksoy, ziyareti sonrası Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’nden ayrıldı. (İLKHA)