Marmara'yı Kutlu Sevdanın Heyecanı Sardı


30.04.2013 - 16:12

İstanbul'da düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliği 5 Mayıs'ta Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılacak. Halkı etkinliğe davet eden Marmara Peygamber Sevdalıları Platformu, İstanbul'un dört bir yanında hummalı bir çalışma yürütüyor

 

 

İSTANBUL - Peygamber Sevdalıları Platformu, 5 Mayıs Pazar günü İstanbul'da yapacağı Kutlu Doğum etkinliği için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Yüzbinlerin beklendiği İstanbul'daki Kutlu Doğum etkinliği için çalışmalarını aralıksız yürüten Marmara Peygamber Sevdalıları Platformu Koordinatörlüğü, etkinliği geçen yıl olduğu gibi yine Kazlıçeşme Meydanı'nda yapacak. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl yapılan etkinliğe yüzbinlerce insan katılmıştı.

 

Platform yetkilileri yaptıkları açıklamada, gönüllülerinin, ev ev, sokak sokak dolaşarak halkı etkinliğe davet ettiklerini kaydetti.

'Özgürlük ve Kurtuluş. Önderi Hz. Muhammed' sloganıyla reklam ve afiş çalışmalarında bulunan platform koordinatörlüğü ayrıca herkese ücretsiz Hz. peygamberin sevgisini anlatan ilahi-ezgi CD'ler dağıtarak İstanbul halkını Kazlıçeşme'ye davet ediyor.

 

Etkinlik bu pazar günü saat 14.00 itibarıyla başlayacak. Yabancı bir çok kişinin davetli olduğu etkinliği ulusal ve uluslar arası basın ve medya takip edecek. Rehber TV etkinliği canlı yayımlayacak.
(M. Erkan Yavuz - İLKHA)