Dicle Üniversitesi yönetimi gazetecilerle buluştu


22.10.2014 - 14:08

Dicle Üniversitesi yönetimi, Gazeteciler Bayramı dolayısıyla Diyarbakır'da görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla bir araya geldi.

DİYARBAKIR - Dicle Üniversitesi (DÜ) Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ve Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Eyigün’ün de aralarında bulunduğu üniversite yönetimi, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı münasebetiyle Diyarbakır’da görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Üniversite yönetimi, medya mensuplarının gazeteciler bayramını kutladı.

 

Üniversitenin faaliyetleri hakkında gazetecilere bilgi veren Rektör Saraç, “Üniversitemiz halkla iç içedir. Diyarbakır’ın her taşında üniversitenin emeği vardır. Sadece hastanemiz değil, bütün mekânlarımız halka açıktır. Medyayla ilgili yapılacak ne varsa yanında oluruz. Üniversitemizde sürekli eğitim merkezi kuruldu. Bu eğitim merkezinde her alanda kurslar açıyoruz. Halktan ya da öğrencilerden gelen taleplere varıncaya kadar çeşitli alanlarda kurslarımız var.” şeklinde konuştu. (Hamza Adiyaman-İLKHA)
 

Dicle Üniversitesi yönetimi gazetecilerle buluştu