Babakan Erdoan Siyaset Akademisi Birincisine Plaket Verdi


03.03.2010 - 14:39

Babakan Recep Tayyip Erdoan, 3. D繹nem Siyaset Akademisi s覺navlar覺nda birinci olanlara plaket verdi.

BATMAN - AK Parti AR-GE Bakanl覺覺nca düzenlenen 3. Dönem Siyaset Akademisi s覺navlar覺nda birinci olanlara Babakan Recep Tayyip Erdoan taraf覺ndan plaket verildi.

Geçtiimiz haftalarda sonuçlanan siyaset akademisi s覺nav覺nda il birincisi olan M. Nuri Çelik ve Siyaset Akademisi 襤l Koordinatörü Halit Süheyl Direk, Ankara’da düzenlenen törende babakan taraf覺ndan plaketle ödüllendirildiler. AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen 55. Geniletilmi 襤l Bakanlar覺 Toplant覺s覺nda ödüle lay覺k görülen M. Nuri Çelik, Babakan Erdoan’覺n elinden plaketini ald覺.

Siyaset akademisinin siyasete bilgi aç覺s覺ndan kalite katt覺覺n覺 kaydeden Babakan Erdoan, demokratik aç覺l覺m sürecinde Batman’覺n önemine de deindi ve 襤l Bakanlar覺ndan çal覺malar覺na daha bir gayretle devam etmelerini istedi.

Toplant覺da ayr覺ca tüm Türkiye genelinde siyaset akademisi 襤l Koordinatörlerine katk覺lar覺ndan dolay覺 birer plaket verildi. Batman 襤l Koordinatörü Halit Süheyl Direk’e siyaset akademisi boyunca yapt覺覺 baar覺l覺 çal覺malar覺ndan dolay覺 Babakan Erdoan taraf覺ndan bir teekkür belgesi verildi. (M. Salih Özcan – 襤LKHA)