Hakaret Filmi Diyarbakır'da Dev Mitingle Telin Edilecek


15.09.2012 - 13:09

Peygamber Sevdalıları Platformu, Diyarbakır'da yarın hakaret filmi ile ilgili olarak kitlesel basın açıklaması, 23 Eylül Pazar günü ise Diyarbakır İstasyon Meydanında bu filmi ve destekleyenleri telin edeceklerini duyurdu.

DİYARBAKIR- Peygamber Sevdalıları Platformu Genel Koordinatörlüğü, basına kapalı yaptığı toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, Büyük Şeytan Amerika ve Siyonist İsrail'in desteğiyle hazırlanan ve Peygamber Efendimize, pak ehline, sahabeler ve Müslümanlara hakaretlerle dolu filmi ve arkasındaki zihniyeti lanetlemek amacıyla Peygamber Sevdalıları Platformu ve üye dernekler yarın saat 16.30'da Ofis yer altı geçidi yanı, Diyarbakır Konukevi önünde kitlesel basın açıklaması düzenleyeceklerini duyurdu.

 

Yapılan açıklamada, Ayrıca 23 Eylül Pazar günü Diyarbakır İstasyon Meydanında konu ile alakalı olarak miting yapılmasına karar verildiği belirtildi.

 

Yapılan basın açıklamasında, hakaret filmine katkısı olanlar lanetlenerek, "Tüm Peygamber Sevdalısı halkımızı tepkilerini göstermeye davet ediyoruz" İfadelerine yer verildi. (Osman İçli-İLKHA)Hakaret Filmi Diyarbakır'da Dev Mitingle Telin Edilecek